Sonax - poznja opinie klientów o kosmetykach tej marki

Sonax

Co warto wiedzieć o preparatach do pielęgnacji samochodów firmy SONAX, które są oparte na nanotechnologii? Wszystkie produkty marki są produkowane w nanotechnologii, dlatego posiadają nietypowe cząsteczki i struktury, których wielkość mierzona jest właśnie w nanometrach. Dzięki temu, że są tak niewielkie, są w stanie dotrzeć do miejsc niedostępnych dla standardowych środków pielęgnacyjnych. Przykładowym miejscem, które jest przez cały czas wystawione na działanie różnego rodzaju czynników szkodliwych jest powierzchnia lakieru.

Kosmetyki samochodowe Sonax

Podczas wyboru produktów marki  SONAX pole do działania jest naprawdę spore i o wiele większe niż w przypadku innych kosmetyków. Marka ta oferuje różnego rodzaju środki do ochrony i pielęgnacji auta. Można wybierać m.in. spośród wysokiej klasy past i wosków polerskich, a także płynów do spryskiwaczy czy produktów przeznaczonych do mycia szyb.

Efekty wosku polerskiego

Sonax - wosk

Warto wiedzieć, że dzięki zastosowaniu nanotechnologii pasty i woski polerskie SONAX gwarantują błyszczącą i gładką powierzchnię lakieru. Niewielkie nierówności zostaną dzięki nim całkowicie wypełnione. Poza tym wykorzystanie tych produktów nie sprawia większych problemów.

Sonax- pasta polerska

Woski i pasty polerskie SONAX nie wymagają wcale użycia wielkiej siły i nie wymagają wielu godzin polerowania. Za sprawą nanotechnologii auto uzyska niezwykle szczelną warstwę ochronną, która ochroni go skutecznie przed działaniem niekorzystnych czynników pogodowych. Sprawdza się w przypadku deszczy, gradu oraz intensywnego promieniowania słonecznego. Dlatego warto sięgnąć po preparaty marki SONAX. Na uwagę zasługują także środki do ochrony powierzchni szklanych. Posiadają one cząsteczki hydrofobowe i hydrofilowe. To wiąże się ze wzrostem bezpieczeństwa w czasie jazdy.

Firma stawia na komfort jazdy i jej bezpieczeństwo. Dlatego wdrożyła innowacyjne rozwiązanie, które polega na specjalnej mieszance tych dwóch rodzajów cząsteczek. Dzięki temu woda szybciej spływa z szyb, a jednocześnie wycieraczki auta mogą pracować w sposób prawidłowy, nie trąc o suchą szubę. Nic więc w tym dziwnego, że produkty marki SONAX są tak popularne.

Kup produkty Sonax w sklepie Motogo:

sonax

 

OPINIE 
 

 
car89
POLECAM 


Zakupiłem wosk marki Sonax w promocji za 30 zł. Co mnie zaskoczyło to bardzo przyjemna konsystencja dzięki której produkt świetnie się nakłada i długo utrzymuje. Dzięki woskowi koloryzującemu samochód lepiej i szybciej się czyści. Zawsze po umyciu wycieram samochód do sucha ponieważ na czarnym lakierze widać wszystko od razu. Wrcając do samego produktu polecam nakładanie go w ochronnych rękawiczkach ob mocno brudzi dłonie. Polecam jak najbardziej! 

ZALETY WADY
idealna konsystencja brak
produkt długotrwały  
wydajny  
korzystny wpływ na lakier   
   


wroniak44
POLECAM 


Wosk adekawtny do ceny i wart każdej złotówki. Moje auto ma kolor ciemnej kawy. Wosk Sonax idealnie wydobywa głębię koloru. Dodatkowo myję samochód ręcznie specjalnym szamponem, który w odróżnieniu od myjek ciśnieniwych zapobiega zdzieraniu się woskowej powłoki, dzięki czemu produkt utrzymuje się na lakierze okoo roku. 

ZALETY WADY 
trwałość produktu brudzi podczas palikacji 
widoczna ochrona lakieru   
odnowienie koloru  

 


 

Daria
POLECAM Fajny wosk, przyjemny w nakładaniu dzięki dobrej konsystencji, która nie spływa oraz pozwala na wygodne rozprowadzenie się po powierzchni samochodu. Jedyne na co trzeba uważać to silne zabrudzenia i pozostawianie koloru więc rękawiczki i spodnie dresowe potrzebne ;) Bardzo polecam każdemu dbającemu o swój lakier samochodowy! 

ZALETY WADY
wydajność brak
wysoka jakość  
skuteczność  
łatwy w użyciu 
 

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl