Shing Garage - marka świecąca w oczach klientów? Opinie o produktach

Shiny Garage to polska marka profesjonalnych produktów detailingowych. Jako pionier w tej dziedzinie, firma stale rozwija się poszerzając ofertę o wysoce wydajne i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji aut. Wszystko, by sprostać oczekiwaniom klientów.

Shiny Garage

Stworzona w 2012 roku marka Shiny Garage to połączenie atrakcyjnych cenowo produktów wysokiej jakości. Powstała z myślą o pasjonatach auto-detaillingu, którzy przy pomocy preparatów Shiny Garage mogą pielęgnować swoje auta w sposób niezwykle precyzyjny i skuteczny. Preparaty, które proponuje firma oprócz tego, że spełniają wysokie wymagania odnośnie czyszczenia i konserwacji poszczególnych elementów pojazdów, są również przyjemne w zapachu oraz estetycznie zapakowane.

Kosmetyki Shiny Garage

Rynek produktów auto-detailingowych jest niezwykle dynamiczny i stawia przed producentami coraz to nowe wymagania. Dlatego też, z myślą o naszych wymagających klientach - pasjonatach zadbanych aut - cały czas pracujemy nad wprowadzeniem produktów, które w coraz doskonalszy sposób poradzą sobie z zabiegami z zakresu profesjonalnej kosmetyki samochodowej. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy, a swoje doświadczenie w kreatywny sposób przekładamy na tworzenie produktów najwyższej jakości. Jako pasjonaci pielęgnacji aut, przed wprowadzeniem na rynek wszystkie kosmetyki testujemy samodzielnie lub przez współpracujących z nami doświadczonych auto-detailerów. Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Pomożemy też wybrać produkty odpowiednie do Twojego auta.

Bezpieczne preparaty samochodowe

Shiny Garage - opinie

Pomimo krótkiego stażu na rynku, Shiny Garaż ma wysoką pozycję i jest ceniona przez kierowców.

Niespodzianka programu Wybór Kierowców. Młoda, polska marka podbiła serca użytkowników. Wybierana często przez fanów auto-detailingu, szczególnie z powodu szerokiego wyboru skutecznych kosmetyków pielęgnacyjnych oraz całych zestawów zawierających kompleksowe artykuły do konserwacji i czyszczenia aut. Skuteczna promocja w internecie i estetyczne opakowania produktów to dodatkowe atuty firmy, która wyprzedziła już innych, bardziej znanych producentów.

Shiny Garage oferuje preparaty do kompleksowej pielęgnacji auta, w tym do: lakieru, tapicerki, plastików, felg i kół. W ofercie firmy znajdziemy też dodatkowe akcesoria do czyszczenia oraz odświeżacze powietrza. Wydajność, skuteczność i estetyczne opakowanie - wszystko to gwarantuje Shiny Garage.

 

​OPINIE 
 

 
Patryk
POLECAM 


Chcę pochwalić produkt Shing Garage do felg - Wheel cleaner. Bardzo szybko ropuszcza zabrudzenia. Mycie felg trwa 10 minut! Aplikuję na felgę około 4, 5 psiknięć i czekam, ewentualnie pomagam produktowi szczotką lub pędzelkiem dotrzeć i naruszyć ostry brud. Jedyna uwaga - mocno podrażnia ręce, warto używać rękawiczek ochronnych! 

ZALETY WADY
wyjątkowa skuteczność brak
siła czyszczenia  
cena   
   


DARIUSZ
POLECAM 


Testuję w tym momencie Shiny Garage APC. Co mogę powiedzieć po pierwszym użyciu? Świetnie domywa i rozpuszcza bród. Wnętrze samochodu delikatnie pachnie cytryną, co spodobało się żonie i dzieciom. Wielozadaniowy produkt, który zawsze znajdzie miejsce w moim garażu. Polecam!

 

ZALETY WADY 
wydajność -
cena   
wysoka jakosć  

 


 

Emil
POLECAM Posiadam Shiny Garage Glass Cleaner + Szampon. Bardzo dobry produkt polskiej marki. Shing Garane nie ustepuje na krok zagranicznym konkurentom swoją jakością. Polecam serdecznie! 

 

ZALETY WADY
wydajny brak
wyjątkowo skuteczny  
solidne wykonanie  
cena  

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl