Ocena produktów marki Collinite przez użytkowników

Collinite to pochodzące ze Stanów Zjednoczonych przedsiębiorstwo produkujące znakomitej jakość woski samochodowe, pasty polerskie, jak również cleanery.

Collinite

Początek przedsiębiorstwa datuje się na rok 1936, jednak założyciel firmy- Charles H. Collins — używał i dopracowywał receptury znane od ponad 20 lat. Marzeniem Collinsa było stworzenie marki, która będzie opierała swój sukces na wysokiej jakości produkcie, nie na reklamie, tak jak miało to miejsce w przypadku innych firm. Collins już w latach 30. ubiegłego wieku zauważył bowiem, że większość producentów kosmetyków do aut koncentruje swoje wysiłki na atrakcyjnym marketingu zamiast na rozwijaniu swoich produktów.

Charles H. Collins postanowił więc przyjąć strategię rozwoju firmy opartą na ciągłym rozwoju, innowacjach oraz czynienia swoich wosków jeszcze lepszymi, szczególnie jeśli chodzi o trwałość. Doskonale zdawał sobie sprawę, że dzięki użyciu najwyższej próby, niekoniecznie tanich surowców oraz ręcznej, precyzyjnej produkcji jego woski będą wyróżniały się żywotnością oraz jakością na tle konkurencji.

Strategia ta przyniosła firmie ogromny sukces finansowy oraz uznanie zarówno klientów, jak i ekspertów. Firma Collinite przez ponad 80 lat działalności zdobywała wielokrotnie nagrody branżowe za swoje produkty.

Woskowanie lakieru

Collinite - 476s

Niech o popularności produktów Collinite świadczy fakt, iż kilka lat temu prestiżowy magazyn Auto Express nagrodził wosk Collinite 476S tytułem najlepszego wosku wśród dostępnych na rynku. Trudno chyba o lepszą rekomendację oraz potwierdzenie jakości tego produktu.

Co czyni Collinite 476s Doublecoat Paste Wax wyjątkowym? To oparta na oryginalnej formule mieszanka polimerów oraz carnauby, która pozwala właścicielom aut na skuteczną ochronę auta. Już nałożenie jednej warstwy zapewnia nam silną i trwałą ochronę przed promieniowaniem słonecznym, solą drogową, kurzem, insektami, odbarwieniami oraz opadami deszczu czy śniegu.

Pasta nie wymaga stosowania szamponów z neutralnym pH, zapewnia długotrwały efekt ochrony oraz olśniewający blask. Wszystko to sprawia, że Collinite 476S to znakomity, bardzo wytrzymały wosk, niczym nieustępujący o wiele droższym produktom. 

Kup produkty Collinite w sklepie Motogo: 

Collinite

​OPINIE 
 

 
Norbert
POLECAM 


Wosk Collinite 476s wymaga nieco wysiłku podczas polerowania, natomiast efekt końcowy jest tego jaknajbardziej wart! Trwała powłoka wosku po odpowiednim naniesieniu idelanie znosi deszcz a nawet spłukanie samocohdu myjką. Polecam! 

ZALETY WADY
cicha praca nakładanie 
wygląd  
dobra do dużych owoców  
   


Henryk
POLECAM 


Wosk Collinite to gwarancja pieknęgo lakieru. Warstwa ochronna utrzymuje się bardzo długo. Szczególnie polecam w trudnym dla auta okresie jesienno zimowym. Zauważyłem ochronę przed korozją od stosowanej a drogach soli, a także przed śniegiem, kurzem czy brud

 

ZALETY WADY 
trwałość produktu -
cena   

 


 

matrix55
POLECAM Mój wosk marki Collinite to nr 915. Zgadzam się z producentem - to ekstremalnie twardy i trwały wosk, który chroni mój samochód w trudnych warunkach pogodowych jak śnieg, oblodzenia, czy zwykły brud. Wygodna ręczna aplikacja, łatwo się rozprowadza. Polecam każdemu! 

 

ZALETY WADY
wydajność brak
wytrzymały produkt  
długi okres działania  
   

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl