Wyjątkowa moc zapachu w Twoim samochodzie dzięki California Scents

California Scents to marka założona w roku 1993 w samym sercu południowej Kalifornii. Już od samego początku firma stała się światowym liderem produkcji wysokiej jakości odświeżaczy powietrza. Zresztą również i dzisiaj wyjątkowe zapachy California Scents znajdują zastosowanie w domu, samochodzie, biurze oraz u osób, które posiadają zwierzaki domowe. Obecnie fabryka California Scents mieści się w Pensylwanii w USA. W jaki sposób funkcjonuje?

California Scents - zapachy

Marka stawia przede wszystkim na produkty ekologiczne. Wszystkie zapachy California Scents są produkowane tylko z naturalnych olejków eterycznych. Aluminiowe puszki są stworzone  z myślą o recyklingu. Zawierają one biodegradowalne kostki wykonane z drewna cedrowego. Są one nasączone naturalnymi i bardzo aromatycznymi olejkami, które pachną naprawdę przez długi czas. Dodatkowo posiadają certyfikat Enviro-Kleen i nie są testowane na żadnym etapie na zwierzętach. Co to Enviro-Kleen? To program stworzony specjalnie w związku z rosnącym cały czas popytem na produkty ekologiczne. Jego zadaniem jest identyfikacja produktów, które są oznaczone jako korzystne na środowiska naturalnego. Produkty te muszą być zgodne z wytycznymi Unii Europejskiej i IFRA.

California Scents - organic

Wszystkie odświeżacze California Car Scents Spillproof Organic są certyfikowane właśnie Enviro-Kleen.

Przyjemny zapach do samochodu

W tym przypadku warto wspomnieć o pewnej historii. Pewna rodzina podczas wybierania się na rodzinną uroczystość postanowiła wcześniej nieco posprzątać. Dlatego zabrała się za odkurzanie i mycie samochodu. Poza tym w czasie jazdy nie można zapomnieć oczywiście o przyjemnym zapachu, który umili wielogodzinną jazdę za kółkiem. Postawiono w tym przypadku na puszkę z Coronado Cherry. Szybko po jej otworzeniu w całym samochodzie czuć było słodką nutę wiśni. Po dojechaniu na miejsce zapach ten rozszedł się nawet po całym parkingu. Rodzina na powitanie zapytała więc - co tak ładnie pachnie? W ten sposób szybko cała rodzina, dalsza i bliższa, używa puszek z tymi zapachami aż do teraz.

California Scents - recenzja

Producent zapewnia, że sprzedawane zapachy są skuteczne aż przez 60 dni i dają przez ten czas intensywny aromat. Jak jest w rzeczywistości? Po miesiącu od w włożenia puszki oraz skręceniu jej do połowy, aromat jest wyczuwalny nawet z odległości kilku metrów od samochodu. Po miesięcy okazało się, że jest podobnie - zapach jest tak samo wyjątkowy i czuć go nawet poza autem. Zapachy California Scents są bardzo trwałe i nie tracą swoich wyjątkowych właściwości przez wiele długich tygodni.

Ocena intensywności zapachu po danym okresie czasu przedstawia się w następujący sposób:

1 miesiąc – 10/10/
2 miesiąc – 9.5/10
3 miesiąc – 6/10

Produkty marki California Scents można polecić przede wszystkim tym osobom, które lubią mocne i intensywne zapachy. To świetna propozycja dla wszystkich tych, dla których kwestie ekologiczne są bardzo ważne. Produkty marki powstają bez testów na zwierzętach ze składników naturalnych.

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl