Profesjonalne Kosmetyki samochodowe CarPro - opinie konsumentów

CarPro to stosunkowo młoda, ale prężnie rozwijająca się marka. Pomimo krótkiego stażu na rynku znana już, dzięki zastosowaniu w swoich produktach innowacyjnych rozwiązań technologicznych. 

Car Pro

Składy poszczególnych produktów są skrupulatnie układane i sprawdzane przez sztab specjalistów z zakresu chemii, nano-technologii i technologii kwarcowej. To dzięki ich wiedzy i profesjonalnemu podejściu, ale także dzięki znajomości potrzeb potencjalnych klientów oraz odważnym posunięciom, firma stworzyła unikalny produkt, pozwalający uzyskać trwałą powłokę kwarcową, zabezpieczającą lakier przed zanieczyszczeniami, środkami chemicznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Car Pro Ironix

Produkty marki CarPro są niezwykle łatwe w użyciu. W naszej ofercie znajdują się między innymi produkty z serii Cquartz. W tej linii na szczególną uwagę zasługują nowoczesne preparaty IronX, pozwalające na usunięcie wszelkiego typu zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z lakierowanej nawierzchni. Innowacyjnym rozwiązaniem jest sealant, który może być używany bezpośrednio na mokrej powierzchni lakieru samochodowego. To pierwszy i jedyny na świecie środek tego typu, stanowiący przełom w technologii zabezpieczania karoserii samochodowych. Tworząc trwałą powłokę kwarcową chroni lakier, zarówno przed zanieczyszczeniami i chemikaliami, jak i przed powstawaniem rys.  

Ochrona karoserii samochodowej

Zastosowanie kwarcu powoduje, że produkt CarPro pozwala na o wiele trwalsze zabezpieczenie lakieru niż tradycyjny wosk. Środek utrzymuje się na karoserii auta nawet do 1 roku, zapewniając wyjątkowo skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki efektowi hydrofobowemu, czyli umiejętności odpychania cząsteczek wody, pozwala utrzymać samochód w czystości na dłużej.Twarda woda, czy kurz nie osadzają się tak na powierzchni lakieru, a zanieczyszczenia takie jak tłuszcze, czy ptasie odchody usuwa się o wiele szybciej i łatwiej z zabezpieczonej karoserii auta. Dodatkowym atutem jest fakt, że powłoka kwarcowa nadaje lakierowi niesamowitego połysku oraz głębi koloru. Doskonale jest to widoczne szczególnie na ciemnych odcieniach lakierów, które po nałożeniu kwarcu zyskują nowe życie, stają się bardziej wyraziste i nasycone.

IronX to innowacyjny produkt, który pozwala na bezdotykowe usuwanie zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z powierzchni lakierowanych. A co ważne - jest obecnie jedynym tego typu produktem na rynku.

 

OPINIE 
 

 
mechnik
POLECAM 


CarPro Cquartz IronX to produkt usuwający najcięższe zabrudzenia. Skuteczny a co najważniejsze bezpieczny dla felg. Jedyna uwaga - jeżeli chcecie używać go w garażu to musi być on dobrze wentylowany. Produkt ma dławiący intensywny zapach. Mimo tego szkopułu - poilecam jaknajbardziej! 

ZALETY WADY
skuteczny zapach
bezpieczny dla felg 
wydajny
 
   
   

 

Robert_B
POLECAM Car Pro poznaem kupując powłokę ochronną CQUARTZ. Nie zawiodłem się. Produkt wart każdej złotówki. Dojeżdzając do pracy, pod którą samochód stoi pod "gołymi niebem" nie raz zdarzały się wżery z ptaich odchodów, a co za tym idzie drogie naprawy lakiernicze. Odkąd stosuję powłokę cQuartz nie mam najmniejszychp roblemów z tego typu zniszczeniami. Dodatkowo koloryt lakieru pozostaje w nienaruszonym stanie, ponieważ powłoka świetnie chroni go przed promieniami UV. Cieszię się, że odkryłem tąmarkę. Polecam każdemu!  

ZALETY WADY
skuteczny produkt brak
wysoka ochrona lakieru  
łatwe użycie  
 

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl