Posiadanie Bugatti Chiron za jedyne 329,99 zł

Udostępnij Facebook Twitter

Czy przestałeś już marzyć o kupnie Bugatti Chiron, bo myślisz, że to zdecydowanie poza Twoją ligą? Cóż, pomyśl jeszcze raz.

Nowe LEGO Technic Bugatti Chiron zostało zaprezentowane i choć nie jest to do końca prawdziwy model, ten supersamochód w skali 1:8 jest dostępny za jedyne 329,99 funtów.

Model łączy w sobie ikoniczne dziedzictwo francuskiej marki samochodów luksusowych i legendarnych producentów klocków LEGO.

"Jestem bardzo podekscytowany tym nowym modelem" - powiedział Niels B. Christiansen, dyrektor generalny Grupy LEGO. "Nasi projektanci LEGO wykonali niesamowitą pracę, oddając szczegóły tego kultowego projektu Bugatti".

"Jest on prawdziwym dowodem na to, że z klocków LEGO można zbudować wszystko, co tylko można sobie wyobrazić, a także przykładem na to, że z LEGO Technic można budować naprawdę".

"To ogromny model, którego nie mogę się doczekać, aby samemu zacząć budować. Zawsze pasjonowała mnie inżynieria, a szczegóły i konstrukcja tego modelu są naprawdę fascynujące."

Stephan Winkelmann, prezes Bugatti Automobiles, dodał: "Model LEGO Technic modelu Bugatti Chiron jest wyrazem idealnego związku.

"Jestem pod wrażeniem precyzji i dopracowania, z jakimi nasz supersportowy samochód został przełożony do świata LEGO i jestem pewien, że fani zarówno klocków LEGO, jak i Bugatti pokochają ten produkt".

Model repliki Lego Technic Bugatti Chiron mierzy ponad 5" (14cm) wysokości, 22" (56cm) długości i 9" (25cm) szerokości i zawiera 3 599 elementów.

Jest również pełen misternych detali, w tym aerodynamicznego nadwozia z aktywnym tylnym skrzydłem, szprychowanych felg z niskoprofilowymi oponami, szczegółowego kokpitu z ruchomą łopatkową skrzynią biegów i szczegółowego silnika W16 z ruchomymi tłokami.

W modelu znajduje się również przycisk prędkości, który umożliwia przełączanie aktywnego tylnego skrzydła z pozycji obsługi do pozycji najwyższej prędkości.

Każdy model ma swój własny, niepowtarzalny numer seryjny, przechowywany pod maską, który pozwala odblokować specjalną zawartość na stronie LEGO.com/technic.

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl