Debiut Camp Jeep dla nowego pick-upa Gladiator

Udostępnij Facebook Twitter

Całkowicie nowy Jeep Gladiator będzie miał swoją premierę w Europie tego lata na Camp Jeep, najważniejszym wydarzeniu roku dla fanów siedmiu slotów.

Impreza 2019 odbędzie się w dniach 12-14 lipca w San Martino di Castrozza we Włoszech.

Po raz pierwszy ujawniony światu podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles pod koniec 2018 roku, Gladiator oznacza powrót marki do segmentu samochodów typu pick-up.

Nowy pojazd "bazuje na bogatym dziedzictwie wytrzymałych, niezawodnych ciężarówek Jeepa i oferuje autentyczny design, funkcjonalność i wszechstronność, najlepszy w swojej klasie uciąg holowniczy i ładowność 4×4, swobodę na świeżym powietrzu, zaawansowane, paliwooszczędne układy napędowe, doskonałą dynamikę na drodze i możliwości terenowe, a także szereg funkcji z zakresu bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii".

Gladiator, produkowany w fabryce Toledo Supplier Park w Toledo, Ohio, pojawi się w salonach Jeepa w USA wiosną tego roku. Jego premiera w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) nastąpi w 2020 roku, choć wprowadzenie pojazdu do Wielkiej Brytanii nie zostało jeszcze potwierdzone.

Kolejną atrakcją na Camp Jeep będzie Jeep Wrangler Rubicon 1941, zaprojektowany przez Mopar, markę FCA zajmującą się produktami i usługami posprzedażnymi dla wszystkich pojazdów Grupy.

Jeep Wrangler Rubicon 1941, zaprezentowany na niedawnym Salonie Samochodowym w Genewie, to w 100% legalny na ulicach samochód terenowy "stworzony, aby zwiększyć pragnienie przygody", wyposażony w dwucalowy zestaw podnoszący zawieszenie, rurkę wydechową, listwy progowe, czarne osłony progów, czarne klapki wlewu paliwa i dywaniki na każdą pogodę.

Edycja specjalna jest wyposażona w malowanie z 1941 roku, upamiętniające pierwsze pojawienie się kultowego Willysa z czasów wojny.

Camp Jeep, dla Jeep Owners Group (JOG) i fanów Jeepa w całej Europie, jest reklamowany jako "trzy dni ekscytujących przygód", dając uczestnikom możliwość jazdy próbnej całą gamą SUV-ów Jeepa, przetestowania legendarnych możliwości swojego modelu Jeepa na szeregu tras off-roadowych oraz wzięcia udziału w kilku atrakcjach, w tym koncertach muzyki na żywo i zabawach dla dzieci.

Więcej szczegółów Camp Jeep 2019 dostępnych tutaj

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl