Kosmetyki samochodowe Fireball - poznaj opinie użytkowników

Całkiem niedawno w naszym kraju oraz w Europie pojawiła się marka kosmetyków samochodowych Fireball. Produkty te pochodzą z Korei Południowej, a ich twórcą jest biznesmen i miłośnik motoryzacji JinHyuk Jang. Kosmetyki samochodowe Fireball charakteryzują wysoką skutecznością działania, estetycznym wyglądem oraz pięknym zapachem, co odróżnia te produkty od wyrobów konkurencyjnych firm.

Fireball

Obecnie produkty marki Fireball są dostępne w sprzedaży w wielu profesjonalnych sklepach oferujących najwyższej klasy preparaty do pielęgnacji samochodów. W połączeniu z atrakcyjnym wyglądem oraz najwyższą skutecznością działania marka Fireball oferuje produkty, które z powodzeniem mogą konkurować z innymi cenionymi produktami wiodących amerykańskich i europejskich marek.

Fireball – detailing

Nasz kraj, w którym w ostatnich czasach bardzo intensywnie rozwija się branża auto detailingu, stanowi bardzo ważny rynek zbytu dla firmy Fireball. Z tego właśnie powodu z dumą prezentujemy te wysokiej jakości i skuteczne preparaty. W niedługim czasie po wprowadzenia ich do sprzedaży, naszej firmie udało się rozwinąć sprawnie działającą sieć sprzedaży oraz nawiązać współpracę z ponad 20 profesjonalnymi studiami detailingowymi oraz innymi sklepami znajdującymi się terenie całej Polski.

Firma Fireball oferuje różne rodzaje kosmetyków samochodowych, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do codziennej pielęgnacji samochodu. Oprócz tego, w jej ofercie znajdują się także preparaty przeznaczone do bardziej specjalistycznych zastosowań. Dodatkowym atutem marki Fireball jest także dostępność profesjonalnych akcesoriów, które ułatwią pielęgnację auta dla każdego miłośnika motoryzacji.

Połysk lakieru samochodowego

Fireballl – powłoki

Jednymi z czołowych produktów oferowanych przez markę Fireball są innowacyjne powłoki ceramiczne. Preparaty te cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, którą zawdzięczają wysokiej jakości oraz skuteczności działania. Powłoki ceramiczne Fireball wyróżniają się wysoką trwałością, odpornością na środki chemiczne oraz właściwościami hydrofobowymi. Dzięki temu chronią auto przed powstawaniem tzw. waterspotów.

Fireball – kosmetyki

To, co wyróżnia markę Fireball spośród konkurencji, jest przede wszystkim pasja. Założyciel firmy jest ogromnym pasjonatem motoryzacji i wie, że stworzenie doskonałego produktu wymaga nieustannych ulepszeń i dużego nakładu pracy. Właśnie dlatego produkty Fireball codziennie są ulepszane i rozwijane. W procesie ich powstawania bierze udział szereg specjalistów, którzy sprawują kontrolę na każdym etapie ich produkcji. Właściciel firmy nie szczędzi środków finansowych na badania i nowoczesne technologie, dzięki czemu do klienta trafia sprawdzony i najlepszej jakości produkt klasy premium.

 

​OPINIE 
 

 
IGOR
POLECAM 


Korzystam z piany hydrofobowej marki Fireball. To dla mnie zupełna nowość. Po myciu samochodu pianuję powierzchnię lakieru samochodowego, spłukuję i ... gotowe! Co ciekawsze efekt działa, ładnie odpycha wodę i utrzymuje się około miesiąca czasu. Polecam! 

ZALETY WADY
wygodne użytkowanie -
skuteczność  
ładnie odpycha wodę   
   


lukas07
POLECAM 


Ultimate car shampoo świetnie sprawdza się na moim samochodzie, domywając go oraz nie naruszając warstwy naniesionego wosku, dzięki naturalnemu pH. Ddoatkowo jest bezpieczny dla środowiska. Polecam!  

 

ZALETY WADY 
spełnia obietnice producenta cena
delikatny   
świetnie domywa  

 


 

login55
POLECAM Testuję w tym momencie (muszę zaznaczyć, że z powodzeniem) dressing Fireball ultimate Tire Coating Wax Red. Nazwa przydługa, ale nie o to tu chodzi. Produkt świetnie spełnia swoją rolę. Produkt aplikuję na oczywiście czyste, suche opony - wystarczy w zupełności około 10 ml max. Właściwości hydrofobowe są zauważalne od rau gołym oki

 

ZALETY WADY
wydajny brak
wytrzymała warstwa  
delikatyn dla opon  
 

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl