Bugatti Veyron 16.4 vs Rimac Concept_One

Zobacz, jak Bugatti Veyron Lorda Pembroke'a i Concept_One Mate'a Rimaca idą łeb w łeb na torze.

Lord Pembroke nie może oprzeć się wyzwaniu, więc kiedy nadarzyła się okazja, aby zmierzyć się ze swoją dumą i radością z najnowszym technologicznym tour de force z Chorwacji - elektrycznym supersamochodem Rimac Concept_One - nie musiał się długo zastanawiać.

Założyciel Wilton Classic & Supercar Show, które w tym roku ponownie rozpoczyna działalność jako najbardziej prestiżowe i ekskluzywne doroczne spotkanie miłośników supersamochodów i klasyków w Wielkiej Brytanii, zamienił się samochodami z oficjalnym kierowcą testowym Rimaca, Miroslavem Zrncevicem.

bugatti

Jednym z najbardziej fascynujących elementów nowego wydarzenia Wilton Classic & Supercar będzie spojrzenie w przyszłość na technologie napędzające przyszłe osiągi" - mówi Lord Pembroke - "i w ramach tej podróży odkrywczej chcieliśmy poznać naszych nowych przyjaciół z firmy Rimac - konstruktorów najszybciej przyspieszającego supersamochodu na świecie".

"Trzeba przyznać, że zespół Wiltona wrócił z Chorwacji zdumiony technologią zastosowaną w Concept_One oraz bezgranicznym poświęceniem człowieka, który za nim stoi. Teraz nie możemy się doczekać, aby podzielić się częścią tej magii Rimaca podczas naszej nowej imprezy w dniach 3-4 czerwca."

Bilety w przedsprzedaży - w tej samej cenie na sobotę i niedzielę - są już dostępne do kupienia na stronie i w cenie od 25 funtów za dzień dla dorosłych lub 37,50 funtów za weekend. Czytaj więcej na: http://cardetailing.edu.pl

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl