Start specjalnej serii Spitfire Astona Martina

Aston Martin Cambridge zaprosił nowych właścicieli limitowanej edycji modelu V12 Vantage S Spitfire 80 na wyjątkowe przeżycie związane z przekazaniem samochodu.

Zaprojektowany, aby uczcić kultowy samochód i uczcić 80. rocznicę pierwszego lotu Supermarine Spitfire, na całym świecie wyprodukowano tylko osiem modeli V12 Vantage S Spitfire.

Goście VIP zebrali się w IWM Duxford, Cambridgeshire, aby odsłonić nową limitowaną edycję Astona Martina. IWM Duxford obejmuje najlepiej zachowane lotnisko z czasów II wojny światowej w Wielkiej Brytanii oraz jedno z głównych muzeów lotnictwa w Europie.

Aston Martin Cambridge rozszerzył ten dzień o lot Spitfire'em z Classic Wings, przejażdżkę pojazdem opancerzonym, a także osobiste zwiedzanie muzeum i rozmowę z pilotem Spitfire'a z czasów II wojny światowej.

aston martin

Aston Martin V12 Vantage S Spitfire 80 został dostosowany do potrzeb klienta przez Q, serwis personalizacji Astona Martina. Samochód został stworzony w specjalnym kolorze Duxford Green, z charakterystycznym dla Spitfire żółtym paskiem pinstripe na listwach bocznych i pokrywie bagażnika. W wyposażeniu znajdują się również przedni i tylny dyfuzor z satynowego włókna węglowego, żaluzjowa maska silnika w kolorze Duxford Green, która tworzy odważny profil oraz masywne srebrne plakietki na skrzydłach Astona Martina z dopasowaną wkładką "Old English White".

Wnętrze modelu 'Spitfire 80' może poszczycić się całą gamą elementów, w tym logo Spitfire 80 wyhaftowane w kolorze Raven Black na zagłówkach; dywaniki podłogowe ze skóry siodłowej z wkładkami ze skóry owczej nawiązującymi do kultowej kurtki Irvin; poduszka powietrzna pasażera z wyhaftowanym unikalnym kodem identyfikacyjnym samolotu; oraz wkładki drzwiowe wykończone podłużnicami z czerwonej 'taśmy' pasującej do samolotu Spitfire.

Aby uroczystość odsłonięcia była niezapomnianym dniem, Aston Martin Cambridge podarował klientom unikalną kurtkę Irvin Jacket z wyszytym wewnątrz logo Spitfire 80, hełm i gogle do latania Irvin, tematyczny pokrowiec na samochód, wytłoczoną instrukcję obsługi oraz skórzany album z wysokiej jakości zdjęciami wykonanymi w tym dniu.

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl