Kosmetyki samochodowe Soft99 - co mówią o nich konsumenci?

Legendarna firma SOFT99  wywodząca się z Japonii wprowadziła w latach 50-tych rewolucyjne preparaty, które służą do zachowania czystości w samochodzie. Produkty te chronią wnętrze samochodu przed otarciami, zadrapaniami i brudem.

Soft99

Firma ta proponuje swoim klientom szeroką gamę kosmetyków, takich jak woski, pasty polerskie, czy spraye. W ofercie jest też niewidzialna wycieraczka oraz środki zabezpieczające wnętrze samochodu. To produkty najwyższej jakości. Nie zawierają substancji żrących. Sprawiają, że samochód jest świeży i czysty.

Soft99 - Fusso Coat

Woski samochodowe Fusso od wielu lat cieszą się bezkonkurencyjnością. Zapewniają też najwyższą hydrofobowość. Wosk SOFT99 Fusso Coat 12 Months  uważany jest przez wielu posiadaczy, jako najlepszy produkt, który dostępny jest na rynku. . Wosk Fusso od SOFT99  może utrzymywać się na lakierze nawet 12 miesięcy. Oczywiście przy odpowiedniej pielęgnacji. Inne słynne woski tej marki to między innymi King of Gloss, Kiwami czy Authentic. 

Niewidzialna wycieraczka

Soft99 - Glaco

SOFT99 może poszczycić się szeroką gamą i niesamowitą jakością niewidzialnych wycieraczek, które docenia coraz większa liczba kierowców. Sprzedawane pod marką GLACO niewidzialne wycieraczki uważane są za jedne z najlepszych w swojej kategorii. To opinia nawet najbardziej wymagających kierowców. W ofercie marki znajdziemy też odświeżacze powietrza, produkty służące do pielęgnacji i konserwacji plastiku, glinki i powłoki zabezpieczające. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Warto dbać o swój samochód. To poprawia nie tylko komfort jazdy, ale również sprawia, że wartość samochodu nie maleje w tak szybkim tempie. Osoby dbające o swój samochód zazwyczaj mogą sprzedać go o wiele szybciej. Dzięki produktom marki Soft99 każdy jest w stanie poprawić wygląd swojego samochodu. Niewidzialny wosk zabezpiecza lakier, natomiast niewidoczna wycieraczka poprawia komfort jazdy i ułatwia widzenie, zwłaszcza podczas trudnych warunków atmosferycznych. 


 

OPINIE 
 

 
Wiktor
POLECAM 


Posiadam wosk SOFT99 Fusso Coat 12 Months. co mogę powiedzieć? Świetny produkt gwarantujący efekt hydrofobowy i jego trwałość na wysokim poziomie. Polecam każdemu! 

ZALETY WADY
idealna konsystencja brak
wydajność  
   
   

 

Oleg
POLECAM Jak dla mnie numer 1 w pielęgnacji samochodu. Posiadam kilka produktów marki - glaco - niewidzialną wycieraczkę, która charakteryzuje się wysoką trwałością i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Dodatkowo na uwagę zasługuje Fusso Coat 12 Months - ładnie odpycha wodę super sprawdza się jesienią kiedy warunki pododowe ulegają ciągłym załamaniom. 

ZALETY WADY
skuteczna marka brak
wysoka jakość  
skuteczność  
produkty łatwe w użyciu

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl