Hyundai świętuje pierwsze przekazania zakupów internetowych

Pierwsi klienci, którzy dokonali zakupu za pośrednictwem innowacyjnej strony internetowej Click To Buy firmy Hyundai, są już w posiadaniu swoich nowych samochodów.

Po raz pierwszy w branży, strona www.hyundai.co.uk/clicktobuy została uruchomiona 6 stycznia, umożliwiając klientom w całym kraju zakup nowego samochodu całkowicie online, oferując możliwość zakupu bez targowania się i po stałej cenie.

Hyundai twierdzi, że jest to "proste, szybkie i przejrzyste", a cały proces można zakończyć w mniej niż pięć minut przy zakupie za gotówkę, co prawdopodobnie czyni go łatwiejszym niż cotygodniowe zakupy spożywcze przez Internet.

Od momentu uruchomienia, 23 samochody Hyundai zostały zamówione poprzez Click To Buy, a stronę odwiedziło ponad 92 200 osób, z czego 43% klientów dokonało wymiany, a 93% odebrało swój nowy samochód od lokalnego dealera.

Jednym z pierwszych nabywców był 50-letni John Freel z Yorku, który właśnie otrzymał Hyundai Tucson o wartości ponad 20 000 funtów, dostarczony do jego domu.

John częściowo wymienił swój stary samochód na nowego SUV-a i nawet nie zawracał sobie głowy jazdą próbną Tucsonem przed kliknięciem, aby go kupić.

hyundai

"Nie mogę się męczyć chodząc do salonów przez połowę czasu i nie lubię być naciskany", powiedział kierownik ds. zdrowia i bezpieczeństwa.

"Tucson to mój czwarty Hyundai z rzędu, a wcześniej miałem ix35, więc z grubsza wiedziałem, co dostaję i tak.

"Salon jest nadal tam i nadal można wejść i zobaczyć wszystko, ale powiedziałbym, że jest to zdecydowanie przyszłość".

Kiedy klienci odwiedzają stronę internetową, są w stanie uzyskać cenę wymiany za swój obecny samochód, wykorzystać fundusze z wymiany na zakup nowego samochodu, skonfigurować swój nowy samochód, dodać akcesoria i plany serwisowe, zorganizować finansowanie i wpłacić depozyt.

Samochody mogą być dostarczone do domów właścicieli lub mogą być odebrane z salonu.

Tony Whitehorn, prezes i dyrektor generalny Hyundai UK, powiedział: "Click To Buy jest branżowym debiutem opracowanym wewnętrznie przez Hyundai i napawa mnie niesamowitą dumą, gdy widzę, jak pierwsze nowe samochody Hyundai zakupione online są przekazywane absolutnie zachwyconym klientom".

"Naszym celem w przypadku tej witryny zawsze było uczynienie procesu zakupu łatwiejszym i bardziej przejrzystym niż kiedykolwiek wcześniej.

"Dzięki obniżonym, stałym cenom, Click To Buy jest bezproblemowy, a dzięki naszemu szczegółowemu narzędziu do wyceny wartości wymiany online, cały proces jest jasny i łatwy do zrozumienia".

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl