Najlepsze kierunki w Wielkiej Brytanii na czas zakończenia blokady

 

Nowe badania twierdzą, że Wielka Brytania to naród marzycieli, którzy fantazjują o tym, co będą robić po zakończeniu blokady - przy czym trzy czwarte przyznało, że wzięło swoją poprzednią wolność za pewnik.

Badanie przeprowadzone przez Hyundai na grupie 2000 dorosłych Brytyjczyków wykazało, że spędzamy zazwyczaj 20 minut dziennie na rozmyślaniu o tym, co będziemy robić po zakończeniu blokady - to 11 godzin od momentu wprowadzenia ograniczeń.

Pierwszym z nich będzie wycieczka do ukochanego krewnego, a następnie wizyta w restauracji lub kawiarni, drink w pubie i bez wątpienia pilna wizyta u fryzjera.

Jeśli chodzi o atrakcje, najbardziej popularnym celem podróży jest park lub posiadłość National Trust, a następnie Muzeum Historii Naturalnej, Blackpool Pleasure Beach, londyńskie zoo i Alton Towers.

17 procent respondentów z niecierpliwością oczekuje wizyty na plaży - raj dla surferów, Fistral Beach w Newquay w Kornwalii, plasuje się na szczycie listy, wyprzedzając Bournemouth, Brighton, Perranporth i Blackpool.

Ponad trzy czwarte (77 procent) ankietowanych stwierdziło, że zabrało swoje poprzednie dzieci na wakacje.

"Wolność, aby być w stanie po prostu wskoczyć do samochodu i iść na przejażdżkę jest coś, że wiele osób naprawdę brakuje", powiedział rzecznik Hyundai.

"Będzie dużo czasu, aby zrobić rzeczy, które kochamy ponownie choć raz jest to bezpieczne, aby to zrobić."

Oprócz najlepszych plaż i atrakcji, Hyundai wybrał również 10 wspaniałych dróg dla Brytyjczyków, po których będziemy mogli jeździć, gdy pozwolimy im wrócić do naszych samochodów na nieistotne podróże.

Top 10 plaż, które Brytyjczycy chcą odwiedzić po zakończeniu blokady:

 1. Fistral
 2. Bournemouth
 3. Brighton
 4. Perranporth
 5. Blackpool
 6. Torquay
 7. Woolacombe
 8. Bamburgh
 9. Durdle Door
 10. Rhossili

Top 10 atrakcji, które Brytyjczycy chcą odwiedzić po zakończeniu blokady:

 1. Park National Trust 
 2. Muzeum Historii Naturalnej
 3. Blackpool Pleasure Beach
 4. Londyńskie zoo
 5. Alton Towers
 6. Projekt Eden
 7. Molo w Brighton
 8. Muzeum Nauki
 9. Tower of London
 10. Galeria Narodowa

10 wspaniałych dróg, po których można jeździć po zakończeniu blokady:

 • A686 - The Roof of England - Penrith do Haydon Bridge A39 - Atlantic Highway - Minehead do Bude A4069 - Black Mountain Pass - Llandovery do Gwaun-Cae-Gurwen A5, A543, B4501 - Trójkąt Evo A82 - Loch Lomond do Loch Ness Abergwesyn Pass - Tregaron do Llyn Brianne A57 - Snake Pass - Glossop do Ladybower B3135 - Cheddar Gorge - Cheddar do Ashwick B3306 - St Ives do St Just A2 - The Glens of Antrim - Portrush do Ballycastle 

  Więcej na: http://orlenwir.pl

Autor

Redakcja

autokosmetykaopinie.pl